Например,  Форсунка 178 F
Дніпро, вул.Рабоча, 23В

Запчастини до мотоблоків, тракторів, причепного обладнання та багато чого ще

Підбір і відправка запчастин з гарантією якості. Обмін / повернення товару протягом 14 днів

   Якщо вам важко у виборі запчастин для техніки, ми підберемо потрібну деталь для прискорення відправки і ремонту техніки. Семирічний досвід роботи дає можливість швидкого пошуку потрібної деталі. Вам не потрібно більше переживати, а чи підійде ця запчастина- ми гарантуємо що підійде. Якщо чогось немає у нас на складі, ми зробимо все можливе, щоб знайти повний перелік необхідних деталей.

   Наявність великого складу запчастин дає можливість переміряти, подивитися, відправити фотографію запчастини на ваш телефон або пошту.
Можливість зібрати замовлення, з того що є у нас і того, що ми можемо знайти, дає можливість вам заощадити гроші на пересилання товару з різних місць або магазинів.

   При замовленні товару на суму понад 2000 грн доставка здійснюється безкоштовно по Україні, на склад кур'єрської служби (крім причіпного обладнаня та запчастин до них).

Вартість запчастин 

   Ціна на запчастини для мотоблоків, тракторів або мотоциклів китайського виробництва не є найдешевшою в інтернеті, але при цьому ми багато уваги приділяємо якості деталей. Тому ціна є виправданою, по співвідношенню ціна / якість, а термін служби наших деталей буде довше, ніж у більш дешевих аналогів.

Гарантії

   Якщо раптом відправлена ​​запчастина не підійшла, не влаштувала або ви просто хочете повернути товар - у вас є 14 днів на обмін і повернення товару. Бажано огляд деталей виконати відразу в відділенні пошти.

Купити запчастини до мотоблока/трактора

   Для замовлення товару найпростіше зателефонувати або написати повідомлення в месенджер, який знаходиться в правій нижній частині, отримати відповіді на всі питання і підтвердити замовлення для відправки. Якщо ви зможете оформити замовлення самостійно, орієнтуючись по моделі техніки і фотографій запчастин на сайті - це буде чудово і прискорить процес відправки потрібного товару. Менеджер просто передзвонить, отримає підтвердження і зробить відправку в цей же день.

Дніпро, вул.Рабоча, 23В